FR
FragranceShop.com
Jimmy Choo Man Ice · Eau de Toilette · 100 ml
Shipping from the United States
$41.90Total price · $0.42 per ml
Home › Herren › Jimmy Choo › Man Ice
Total price including shipping to the United States.
FR
FragranceShop.com
Jimmy Choo Man Ice · Eau de Toilette · 100 ml
Shipping from the United States
$41.90Total price · $0.42 per ml
PE
Perfumania.com
Jimmy Choo Man Ice · Eau de Toilette · 100 ml
Shipping from the United States
$79.95Total price · $0.80 per ml
Woody and aromatic with a fresh, intense feel is how the data describes Jimmy Choo Man Ice, a men's fragrance at the Eau de Toilette concentration. This level carries less fragrance oil than an Eau de Parfum, wears lighter as a result, and suits daily use. It is sold in 30, 50 and 100 ml.
For a fair comparison, what matters in the end is not the lowest listed price but the amount that actually appears on the invoice with shipping.
Looks like you're in Bosnia and Herzegovina?