perfumeprices

Home › Men › Kenzo › Homme

Kenzo Homme 110 ml

Kenzo

Homme

Eau de Parfum · Herren

Concentration
Size
60 ml

All offers

Total price delivered to the United States, with customs and import tax calculated under the official rules for shops abroad.

Best price
Kenzo Homme Perfumania Kenzo Homme · Eau de Parfum · 110 ml (3.7 oz) Shipping from the United States $63.25Total price · $0.57 per ml
Price$56.30
Shipping$6.95
Total$63.25
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Kenzo Homme The Fragrance Outlet Kenzo Homme · Eau de Parfum · 110 ml (3.7 oz) Shipping from the United States $64.67Total price · $0.59 per ml
Price$64.67
Shipping$0.00
Total$64.67
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Kenzo Homme eCosmetics Kenzo Homme · Eau de Parfum · 110 ml (3.7 oz) Shipping from the United States $98.36Total price · $0.89 per ml
Price$98.36
Shipping$0.00
Alaska/Hawaii/Puerto Rico/Postfach/APO-FPO: Pauschale 9,95 USD ohne Gratisgrenze (laut Shop)
Total$98.36
Go to shop Buy with 4 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

The lowest total price for Kenzo Homme 110 ml (3.7 oz) to the United States is $63.25 at Perfumania today (as of 01.10.2026).

Answers at a glance

Where is Kenzo Homme 110 ml (3.7 oz) cheapest to the United States? Delivered by Perfumania for $63.25 total (as of 01.10.2026).

Is there a voucher or cashback for Kenzo Homme 110 ml (3.7 oz)? Yes, 2 % cashback via Coin7 at Perfumania.

Everything about Kenzo Homme+

Price & buying

Where is Kenzo Homme 110 ml (3.7 oz) cheapest to the United States?+
Delivered by Perfumania for $63.25 total (as of 01.10.2026).
How much is Kenzo Homme 110 ml (3.7 oz) to the United States?+
From $63.25 total price at Perfumania today. Breakdown: Price $56.30 + Shipping $6.95 = $63.25. We compared 3 offers (as of 01.10.2026).
Is there a voucher or cashback for Kenzo Homme 110 ml (3.7 oz)?+
Yes, 2 % cashback via Coin7 at Perfumania.

International

In how many countries does perfumeprices compare Kenzo Homme 110 ml (3.7 oz)?+
In 24 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Is Kenzo Homme a women's or men's fragrance?+
Shops list Kenzo Homme as a men's fragrance.
Which sizes of Kenzo Homme are there?+
Sizes: 60 ml (2.0 oz), 110 ml (3.7 oz). Concentrations: Eau de Parfum.

Shop & shipping

Which shops deliver Kenzo Homme 110 ml (3.7 oz) to the United States?+
Perfumania (United States), The Fragrance Outlet (United States), eCosmetics (United States).
How much is shipping to the United States?+
Perfumania: $6.95, free from $59.00; The Fragrance Outlet: $7.50, free from $50.00; eCosmetics: $6.95, free from $49.00 (as of 01.10.2026).
When were the prices for Kenzo Homme 110 ml (3.7 oz) last checked?+
Last on 01.10.2026 at 8:22 am when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example Perfumania: Price $56.30 + Shipping $6.95 = $63.25.
Best price$63.25
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.