perfumeprices

Home › Herren › Ralph Lauren › Polo Red Rush

The lowest total price for Ralph Lauren Polo Red Rush 75 ml (2.5 oz) to the United States is $42.90 at FragranceShop.com today (as of 30.09.2026).

Ralph Lauren Polo Red Rush 75 ml

Ralph Lauren

Polo Red Rush

Eau de Toilette · Herren

Concentration
Size

All offers

Total price including shipping to the United States.

Best price
Ralph Lauren Polo Red Rush FragranceShop.com Ralph Lauren Polo Red Rush · Eau de Toilette · 75 ml (2.5 oz) Shipping from the United States $42.90Total price · $0.57 per ml
Price$34.95
Shipping$7.95
plus sales tax for delivery to New Jersey
Go to shop Buy with 2.5 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Ralph Lauren Polo Red Rush Perfumania.com Ralph Lauren Polo Red Rush · Eau de Toilette · 75 ml (2.5 oz) Shipping from the United States $59.95Total price · $0.80 per ml
Price$59.95
Shipping$0.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Ralph Lauren Polo Red Rush The Fragrance Outlet Ralph Lauren Polo Red Rush · Eau de Toilette · 75 ml (2.5 oz) Shipping from the United States $68.99Total price · $0.92 per ml
Price$68.99
Shipping$0.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Everything about Ralph Lauren Polo Red Rush+

Price & buying

How much is Ralph Lauren Polo Red Rush 75 ml (2.5 oz) to the United States?+
From $42.90 total price at FragranceShop.com today. Breakdown: Price $34.95 + Shipping $7.95 = $42.90. We compared 3 offers (as of 30.09.2026).
Where is Ralph Lauren Polo Red Rush 75 ml (2.5 oz) cheapest?+
At FragranceShop.com for $42.90. The most expensive offer is $68.99, so you save $26.09 or 37.8 % (calculation: ($68.99 − $42.90) / $68.99, as of 30.09.2026).
Do I get cashback when buying Ralph Lauren Polo Red Rush 75 ml (2.5 oz)?+
Yes, via Coin7 you get 2.5 % cashback at FragranceShop.com. At the current price of $34.95 that is approx. $0.87. Cashback is not deducted in the total, it is credited after your purchase.

International

In how many countries does perfumeprices compare Ralph Lauren Polo Red Rush 75 ml (2.5 oz)?+
In 7 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Is Ralph Lauren Polo Red Rush a women's or men's fragrance?+
Shops list Ralph Lauren Polo Red Rush as a men's fragrance.
Which sizes of Ralph Lauren Polo Red Rush are there?+
Sizes: 75 ml (2.5 oz). Concentrations: Eau de Toilette.

Shop & shipping

Which shops deliver Ralph Lauren Polo Red Rush 75 ml (2.5 oz) to the United States?+
FragranceShop.com (United States), Perfumania.com (United States), The Fragrance Outlet (United States).
How much is shipping to the United States?+
FragranceShop.com: $7.95, free from $50.00; Perfumania.com: $6.95, free from $59.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00 (as of 30.09.2026).
When were the prices for Ralph Lauren Polo Red Rush 75 ml (2.5 oz) last checked?+
Last on 30.09.2026 at 1:12 pm when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example FragranceShop.com: Price $34.95 + Shipping $7.95 = $42.90.
Best price$42.90
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.