Douglas
Jean Paul Gaultier Scandal Elixir · Parfum · 80 ml
Shipping from Bulgaria
149,96 €Total price · 1,87 € per ml
Home › Women › Jean Paul Gaultier › Scandal Elixir

Total price delivered to Bulgaria, with customs and import tax calculated under the official rules for shops abroad.
Douglas
Jean Paul Gaultier Scandal Elixir · Parfum · 80 ml
Shipping from Bulgaria
149,96 €Total price · 1,87 € per ml
Beautywelt
More about this shop Jean Paul Gaultier Scandal Elixir · Parfum · 80 ml
Shipping from Germany
152,79 €Total price · 1,91 € per ml
After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.
Lush blackberry meets elegant iris in this Parfum and settles into a base of intense patchouli, a fruity chypre signature with a clear identity. The Parfum concentration carries a high share of fragrance oil, so it stays on the skin unusually long and only needs a light hand when applying. It is offered in 30, 50 and 75 ml, and according to the data it is meant for women.
When comparing prices, the total price with shipping deserves a second look, since the lowest listed price is not always the better deal per millilitre.
The lowest total price for Jean Paul Gaultier Scandal Elixir 80 ml to Bulgaria is 149,96 € at Douglas today (as of 01.10.2026).
Answers at a glance
Where is Jean Paul Gaultier Scandal Elixir 80 ml cheapest to Bulgaria? Delivered by Douglas for 149,96 € total (as of 01.10.2026).
Which size of Jean Paul Gaultier Scandal Elixir Parfum is cheapest per ml? Cheapest per ml is 80 ml. Total price divided by ml: 30 ml: 2,82 € per ml · 50 ml: 2,37 € per ml · 80 ml: 1,87 € per ml (as of 01.10.2026).
Is there a voucher or cashback for Jean Paul Gaultier Scandal Elixir 80 ml? Yes, 2 % cashback via Coin7 at Beautywelt.
Looks like you're in Germany?