Douglas
Prada La Femme Prada · Eau de Parfum · 35 ml
Shipping from Bulgaria
83,35 €Total price · 2,38 € per ml
Home › Women › Prada › La Femme Prada
Total price delivered to Bulgaria, with customs and import tax calculated under the official rules for shops abroad.
Douglas
Prada La Femme Prada · Eau de Parfum · 35 ml
Shipping from Bulgaria
83,35 €Total price · 2,38 € per ml
Beautywelt
More about this shop Prada La Femme Prada · Eau de Parfum · 35 ml
Shipping from Germany
93,99 €Total price · 2,69 € per ml
After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.
The lowest total price for Prada La Femme Prada 35 ml to Bulgaria is 83,35 € at Douglas today (as of 01.10.2026).
Answers at a glance
Where is Prada La Femme Prada 35 ml cheapest to Bulgaria? Delivered by Douglas for 83,35 € total (as of 01.10.2026).
Which size of Prada La Femme Prada Eau de Parfum is cheapest per ml? Cheapest per ml is 100 ml. Total price divided by ml: 35 ml: 2,38 € per ml · 50 ml: 1,92 € per ml · 100 ml: 1,44 € per ml (as of 01.10.2026).
Is there a voucher or cashback for Prada La Femme Prada 35 ml? Yes, 2 % cashback via Coin7 at Beautywelt.
Looks like you're in France?