Douglas
Salvatore Ferragamo Fiamma · Eau de Parfum · 55 ml
Shipping from Bulgaria
82,72 €Total price · 1,50 € per ml
Home › Women › Salvatore Ferragamo › Fiamma

Total price delivered to Bulgaria, with customs and import tax calculated under the official rules for shops abroad.
Douglas
Salvatore Ferragamo Fiamma · Eau de Parfum · 55 ml
Shipping from Bulgaria
82,72 €Total price · 1,50 € per ml
Beautywelt
More about this shop Salvatore Ferragamo Fiamma · Eau de Parfum · 55 ml
Shipping from Germany
96,40 €Total price · 1,75 € per ml
After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.
The lowest total price for Salvatore Ferragamo Fiamma 55 ml to Bulgaria is 82,72 € at Douglas today (as of 01.10.2026).
Answers at a glance
Where is Salvatore Ferragamo Fiamma 55 ml cheapest to Bulgaria? Delivered by Douglas for 82,72 € total (as of 01.10.2026).
Which size of Salvatore Ferragamo Fiamma Eau de Parfum is cheapest per ml? Cheapest per ml is 100 ml. Total price divided by ml: 35 ml: 1,71 € per ml · 55 ml: 1,50 € per ml · 100 ml: 1,07 € per ml (as of 01.10.2026).
Is there a voucher or cashback for Salvatore Ferragamo Fiamma 55 ml? Yes, 2 % cashback via Coin7 at Beautywelt.