Douglas
Yves Saint Laurent Y Le · Parfum · 40 ml
Shipping from Bulgaria
83,76 €Total price · 2,09 € per ml
Home › Men › Yves Saint Laurent › Y Le

Total price delivered to Bulgaria, with customs and import tax calculated under the official rules for shops abroad.
Douglas
Yves Saint Laurent Y Le · Parfum · 40 ml
Shipping from Bulgaria
83,76 €Total price · 2,09 € per ml
Beautywelt
More about this shop Yves Saint Laurent Y Le · Parfum · 40 ml
Shipping from Germany
98,92 €Total price · 2,47 € per ml
After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.
The lowest total price for Yves Saint Laurent Y Le 40 ml to Bulgaria is 83,76 € at Douglas today (as of 01.10.2026).
Answers at a glance
Where is Yves Saint Laurent Y Le 40 ml cheapest to Bulgaria? Delivered by Douglas for 83,76 € total (as of 01.10.2026).
Which size of Yves Saint Laurent Y Le Parfum is cheapest per ml? Cheapest per ml is 100 ml. Total price divided by ml: 40 ml: 2,09 € per ml · 60 ml: 1,63 € per ml · 100 ml: 1,28 € per ml (as of 01.10.2026).
Is there a voucher or cashback for Yves Saint Laurent Y Le 40 ml? Yes, 2 % cashback via Coin7 at Beautywelt.
Looks like you're in Italy?