FR
FragranceShop.com
Cacharel Noa · Eau de Toilette · 100 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 52,74 €Prix total · 0,53 € le ml
Accueil › Damen › Cacharel › Noa
Prix total, livraison en France incluse.
FR
FragranceShop.com
Cacharel Noa · Eau de Toilette · 100 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 52,74 €Prix total · 0,53 € le ml
Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Cacharel Noa · Eau de Toilette · 100 ml
Livraison depuis l'Allemagne
94,07 €Prix total · 0,94 € le ml
Noa is a soft, floral fragrance for women that opens on a crisp, green freshness with a touch of coriander before settling into a feminine floral heart. As an Eau de Toilette it stays at an everyday-friendly concentration rather than a heavy one. We offer Noa in 30, 50 and 100 ml, and with three sizes on offer it's always worth a quick sum: total price with shipping divided by the millilitre count, which is the only fair way to compare.
Tu es en en Autriche ?