FR
FragranceShop.com
Marc Jacobs Daisy · Eau de Toilette · 100 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 82,32 €Prix total · 0,82 € le ml
Accueil › Damen › Marc Jacobs › Daisy
Prix total, livraison en France incluse.
FR
FragranceShop.com
Marc Jacobs Daisy · Eau de Toilette · 100 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 82,32 €Prix total · 0,82 € le ml
Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Marc Jacobs Daisy · Eau de Toilette · 100 ml
Livraison depuis l'Allemagne
114,49 €Prix total · 1,14 € le ml
Marc Jacobs Daisy is a floral fragrance with a fresh, intense feel, marked as a women's scent in the data. As an Eau de Toilette it holds less fragrance oil than an Eau de Parfum, lighter to wear but shorter lasting on skin. Available in 30, 50 and 100 ml.
Daisy is a well known women's fragrance, so a close comparison of the price per millilitre is worth the time.
Tu es en en Allemagne ?