FR
FragranceShop.com
Calvin Klein ck one · Eau de Toilette · 100 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 43,22 €Prix total · 0,43 € le ml
Accueil › Unisex › Calvin Klein › ck one
Prix total, livraison en France incluse.
FR
FragranceShop.com
Calvin Klein ck one · Eau de Toilette · 100 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 43,22 €Prix total · 0,43 € le ml
Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Calvin Klein ck one · Eau de Toilette · 100 ml
Livraison depuis l'Allemagne
60,52 €Prix total · 0,61 € le ml
ck one stays true to its reputation: a citrus, fresh unisex fragrance without a detailed note pyramid in our data, but with a clear, recognisable direction. As an Eau de Toilette it sits at a light concentration for everyday wear. We carry it in 50, 100 and 200 ml, and with that much distance between the three sizes, a quick sum helps: total cost with shipping divided by millilitres, which is the only way to see which bottle is truly cheaper.
Tu es en en Suède ?