Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Coach Dreams · Eau de Parfum · 30 ml
Livraison depuis l'Allemagne
48,25 €Prix total · 1,61 € le ml
Accueil › Damen › Coach › Dreams
Prix total, livraison en France incluse.
Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Coach Dreams · Eau de Parfum · 30 ml
Livraison depuis l'Allemagne
48,25 €Prix total · 1,61 € le ml
FR
FragranceShop.com
Coach Dreams · Eau de Parfum · 30 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 51,68 €Prix total · 1,72 € le ml
Bitter orange and pear open Dreams, gardenia and cactus flower follow at heart, and the base carries Joshua tree and ambroxan. Coach calls the family floral-fruity with a classic strength, made for women. As an Eau de Parfum it stays on skin longer than a lighter concentration. We carry Dreams in 30, 60 and 90 ml.
With these slightly unusual size steps, the price per millilitre helps make offers genuinely comparable instead of just eyeballing round numbers.
Tu es en à Malte ?