Perfumeria Comas
Dolce&Gabbana Devotion · Eau de Parfum · 30 ml
Livraison depuis la France
52,95 €Prix total · 1,77 € le ml
Accueil › Damen › Dolce&Gabbana › Devotion
Prix total, livraison en France incluse.
Perfumeria Comas
Dolce&Gabbana Devotion · Eau de Parfum · 30 ml
Livraison depuis la France
52,95 €Prix total · 1,77 € le ml
Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Dolce&Gabbana Devotion · Eau de Parfum · 30 ml
Livraison depuis l'Allemagne
81,83 €Prix total · 2,73 € le ml
Citrusy lemon opens it, coffee shows up in the heart, and the base carries the earthy note of patchouli, altogether a woody-spicy scent classed as intense. As an Eau de Parfum, it holds more fragrance oil than an Eau de Toilette, so it sits closer to the skin and typically lasts noticeably longer, often for many hours. It is intended as a men's fragrance. We list it in the sizes 30, 50, 100 ml.
Whether a purchase is worth it comes down to the price per millilitre plus shipping, not the price of a single bottle.