FR
FragranceShop.com
Gucci Guilty pour Femme · Eau de Toilette · 90 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 97,12 €Prix total · 1,08 € le ml
Accueil › Damen › Gucci › Guilty pour Femme
Prix total, livraison en France incluse.
FR
FragranceShop.com
Gucci Guilty pour Femme · Eau de Toilette · 90 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 97,12 €Prix total · 1,08 € le ml
Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Gucci Guilty pour Femme · Eau de Toilette · 90 ml
Livraison depuis l'Allemagne
130,68 €Prix total · 1,45 € le ml
Gucci Guilty pour Femme Eau de Toilette is classed as floral-oriental, opening with mandarin and a dash of pink pepper. As an Eau de Toilette its concentration sits below the Eau de Parfum in the same line, making it noticeably lighter. Made for women, it comes in 30, 50 and 90 ml.
A fair comparison factors in shipping, and for sellers outside the EU, estimated import tax, from the start, otherwise the first price shown can mislead.