FR
FragranceShop.com
Tommy Hilfiger Tommy Girl · Eau de Toilette · 100 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 46,39 €Prix total · 0,46 € le ml
Accueil › Tommy Hilfiger › Tommy Girl
Prix total, livraison en France incluse.
FR
FragranceShop.com
Tommy Hilfiger Tommy Girl · Eau de Toilette · 100 ml
Livraison depuis les États-Unis
env. 46,39 €Prix total · 0,46 € le ml
Beautywelt DACH
En savoir plus sur cette boutique Tommy Hilfiger Tommy Girl · Eau de Toilette · 100 ml
Livraison depuis l'Allemagne
76,32 €Prix total · 0,76 € le ml
Tommy Girl is built as a floral, fresh fragrance: blackcurrant, camellia, mandarin and apple blossom at the top, honeysuckle, lily, violet, mint, grapefruit, lemon and rose at the heart, then magnolia, leather, sandalwood, jasmine and cedar in the base. The line comes as an Eau de Toilette in 50, 100 and 200 ml, noticeably lighter on application than an Eau de Parfum and well suited to daily wear. With three quite different sizes on offer, a little arithmetic helps: dividing each listed price plus shipping by the millilitre count quickly shows which bottle actually offers the better ratio.
Tu es en en Bosnie-Herzégovine ?