perfumeprices

Home › All brands › Lattafa

Lattafa

254 fragrances

Lattafa Raed Luxe Gold 100 ml Raed Luxe Gold Eau de Parfum · 100 ml from £24.992 shopsCashback Lattafa Raed Silver 100 ml Raed Silver Eau de Parfum · 100 ml from £32.421 shopCashback Lattafa Raghba Wood Intense by Lattafa - Woody Sweet Smoky 100 ml Raghba Wood Intense by Lattafa - Woody Sweet Smoky Eau de Parfum · 100 ml from £14.901 shop Lattafa Ramz Gold Perfume 100 ml Ramz Gold Perfume Eau de Parfum · 100 ml from £14.952 shopsCashback Lattafa Ramz Silver by Lattafa 100 ml Ramz Silver by Lattafa Eau de Parfum · 100 ml from £14.951 shop Lattafa Rave Now 100 ml Rave Now Eau de Parfum · 100 ml from £21.992 shopsCashback Lattafa Rave Now Pink Perfume 100 ml Rave Now Pink Perfume Eau de Parfum · 100 ml from £23.993 shopsCashback Lattafa Rave Now Rouge 100 ml Rave Now Rouge Eau de Parfum · 100 ml from £20.632 shopsCashback Lattafa Rave Now White Perfume for Unisex 100 ml Rave Now White Perfume for Unisex Eau de Parfum · 100 ml from £31.531 shopCashback Lattafa Reem 100 ml Reem Eau de Parfum · 100 ml from £22.781 shopCashback Lattafa Rouat Al Musk Lattafa - - White Floral, Citrus, equally fruity and Sweet 100 ml Rouat Al Musk Lattafa - - White Floral, Citrus, equally fruity and Sweet Eau de Parfum · 100 ml from £16.991 shop Lattafa Rouat Al Oud by Lattafa 100 ml Rouat Al Oud by Lattafa Eau de Parfum · 100 ml from £14.991 shop Lattafa Sakeena Perfume for Unisex 100 ml Sakeena Perfume for Unisex Eau de Parfum · 100 ml from £29.601 shop Lattafa Sehr Magic Of Lattafa by Lattafa 100 ml Sehr Magic Of Lattafa by Lattafa Eau de Parfum · 100 ml from £38.991 shop Lattafa Shahd All Over Body 150 ml Shahd All Over Body Parfum · 150 ml from £16.831 shopCashback Lattafa Shahd by Lattafa - Perfume 100 ml Shahd by Lattafa - Perfume Eau de Parfum · 100 ml from £17.741 shop Lattafa Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition 100 ml Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition Eau de Parfum · 100 ml from £14.991 shop Lattafa Sheikh Al Shuyukh Supreme 100 ml Sheikh Al Shuyukh Supreme Eau de Parfum · 100 ml from £16.831 shopCashback Lattafa Sheriff 100 ml Sheriff Eau de Parfum · 100 ml from £25.761 shopCashback Lattafa Suqraat Long Lasting by Lattafa 100 ml Suqraat Long Lasting by Lattafa Eau de Parfum · 100 ml from £18.991 shop Lattafa Sutoor Perfume by Lattafa 100 ml Sutoor Perfume by Lattafa Eau de Parfum · 100 ml from £19.991 shop Lattafa Ta'weel Lattafa 100 ml Ta'weel Lattafa Eau de Parfum · 100 ml from £21.301 shopCashback Lattafa Teriaq 100 ml Teriaq Eau de Parfum · 100 ml from £28.743 shopsCashback Lattafa Teriaq Intense Perfume for Unisex 100 ml Teriaq Intense Perfume for Unisex Eau de Parfum · 100 ml from £31.992 shopsCashback Lattafa Thameen Fakhar 30 ml Thameen Fakhar Eau de Parfum · 30 ml from £16.531 shopCashback Lattafa Thameen Maali 30 ml Thameen Maali Eau de Parfum · 30 ml from £12.992 shopsCashback Lattafa Tharwah Gold 100 ml Tharwah Gold Eau de Parfum · 100 ml from £29.991 shop Lattafa Tharwah Silver by Lattafa Pride Collection 100 ml Tharwah Silver by Lattafa Pride Collection Eau de Parfum · 100 ml from £30.991 shop Lattafa The Kingdom 100 ml The Kingdom Eau de Parfum · 100 ml from £27.251 shopCashback Lattafa Thuraya Air Freshener 200 ml Thuraya Air Freshener Parfum · 200 ml from £7.601 shopCashback Lattafa Velvet Oud 100 ml Velvet Oud Eau de Parfum · 100 ml from £22.992 shopsCashback Lattafa Velvet Rose 100 ml Velvet Rose Eau de Parfum · 100 ml from £18.313 shopsCashback Lattafa Victoria 100 ml Victoria Eau de Parfum · 100 ml from £31.712 shopsCashback Lattafa Vintage Radio 100 ml Vintage Radio Eau de Parfum · 100 ml from £29.991 shop Lattafa Vintage Radio By Lattafa Pride 30 ml Vintage Radio By Lattafa Pride Eau de Parfum · 30 ml from £11.991 shop Lattafa Wajood - - Lattafa Pride Elite Collection - Woody, Pepper, Sweet, Acquatic, Ambery 100 ml Wajood - - Lattafa Pride Elite Collection - Woody, Pepper, Sweet, Acquatic, Ambery Eau de Parfum · 100 ml from £29.991 shop Lattafa Yara 30 · 50 ml Yara Eau de Parfum · 30 · 50 ml from £8.012 shopsCashback Lattafa Yara All Over Perfumed Body by 150 ml Yara All Over Perfumed Body by Parfum · 150 ml from £17.991 shop Lattafa Yara Candy 100 ml Yara Candy Eau de Parfum · 100 ml from £21.303 shopsCashback Lattafa Yara Candy Perfume Oil 30 ml Yara Candy Perfume Oil Parfum · 30 ml from £21.301 shopCashback Lattafa Yara Elixir 100 ml Yara Elixir Eau de Parfum · 100 ml from £24.991 shop Lattafa Yara Moi Perfume 100 ml Yara Moi Perfume Eau de Parfum · 100 ml from £22.992 shopsCashback Lattafa Yara Moi Perfume - Body 200 ml Yara Moi Perfume - Body Parfum · 200 ml from £22.491 shopCashback Lattafa Yara Moi Perfume Oil 30 ml Yara Moi Perfume Oil Parfum · 30 ml from £20.631 shopCashback Lattafa Yara Perfume 100 ml Yara Perfume Eau de Parfum · 100 ml from £22.992 shopsCashback Lattafa Yara Rollerball 30 ml Yara Rollerball Eau de Parfum · 30 ml from £4.202 shopsCashback Lattafa Yara Room 200 ml Yara Room Parfum · 200 ml from £7.601 shopCashback Lattafa Yara Tous Perfume 100 ml Yara Tous Perfume Eau de Parfum · 100 ml from £23.503 shopsCashback

Lattafa comes from the United Arab Emirates, a perfume house known above all for affordable fragrances. That focus also shows in how broadly the brand is represented in our database.

Names we list include Fakhar Lattafa, Ta'weel Lattafa, Maahir Legacy Lattafa, Bayaan, Jasoor, Al Nashama and Ajayeb Dubai. Most of the range comes as eau de parfum, with a good number of other concentrations and a few extrait bottles too. Bottle sizes cover a wide span, from small 30 ml flacons up to large 200 ml bottles.

Comparing the price per millilitre

Since Lattafa is often bought as a budget alternative, it is worth looking closely at the price per millilitre as well. We show you that figure for every country side by side, shipping already included.

Overview: cheapest size per fragrance from Lattafa+

Lattafa: 70 fragrances with at least 2 shops delivering to the United Kingdom, cheapest total price from £4.20, as of 30.09.2026.

Fragrance Size Total price Price per ml Cheapest shop Shops
Ajwad Pink To Pink Eau de Parfum 60 ml £16.83 £0.28 per ml The Beauty Store 4 shops
Ana Abiyedh Rouge Eau de Parfum 60 ml £17.74 £0.30 per ml Opulensi 4 shops
Fakhar Lattafa Extrait de Parfum 100 ml £20.98 £0.21 per ml Opulensi 4 shops
Maahir Eau de Parfum 100 ml £22.78 £0.23 per ml The Beauty Store 4 shops
Qaed Al Fursan Unlimited Eau de Parfum 90 ml £16.99 £0.19 per ml Opulensi 4 shops
Ajwad Eau de Parfum 60 ml £18.99 £0.32 per ml Opulensi 3 shops
Ana Abiyedh Eau de Parfum 60 ml £17.74 £0.30 per ml Opulensi 3 shops
Ana Abiyedh Scarlet Eau de Parfum 60 ml £18.31 £0.31 per ml The Beauty Store 3 shops
Asad Eau de Parfum 100 ml £19.99 £0.20 per ml Opulensi 3 shops
Asad Bourbon Eau de Parfum 100 ml £23.99 £0.24 per ml Opulensi 3 shops
Bade'e Al Oud Noble Blush Eau de Parfum 100 ml £24.99 £0.25 per ml Opulensi 3 shops
Bade'e Al Oud Sublime Eau de Parfum 100 ml £24.99 £0.25 per ml Opulensi 3 shops
Fakhar Lattafa Eau de Parfum 100 ml £18.99 £0.19 per ml Opulensi 3 shops
Fakhar Lattafa Women Eau de Parfum 100 ml £19.99 £0.20 per ml Opulensi 3 shops
Hayaati Gold Elixir Eau de Parfum 100 ml £16.16 £0.16 per ml The Beauty Store 3 shops
Maahir Black Edition Eau de Parfum 100 ml £22.78 £0.23 per ml The Beauty Store 3 shops
Mashrabya Eau de Parfum 100 ml £26.58 £0.27 per ml The Beauty Store 3 shops
Rave Now Pink Perfume Eau de Parfum 100 ml £23.99 £0.24 per ml Opulensi 3 shops
Teriaq Eau de Parfum 100 ml £28.74 £0.29 per ml The Beauty Store 3 shops
Velvet Rose Eau de Parfum 100 ml £18.31 £0.18 per ml The Beauty Store 3 shops
Yara Candy Eau de Parfum 100 ml £21.30 £0.21 per ml The Beauty Store 3 shops
Yara Tous Perfume Eau de Parfum 100 ml £23.50 £0.24 per ml Opulensi 3 shops
Ajayeb Dubai Eau de Parfum 100 ml £20.25 £0.20 per ml The Beauty Store 2 shops
Al Nashama Eau de Parfum 100 ml £22.88 £0.23 per ml Opulensi 2 shops
Al Nashama Caprice Eau de Parfum 100 ml £21.12 £0.21 per ml Opulensi 2 shops
Al Qiam Gold Eau de Parfum 100 ml £26.95 £0.27 per ml Opulensi 2 shops
Ana Abiyedh Perfumed Body Parfum 200 ml £6.99 £0.03 per ml Opulensi 2 shops
Angham Perfume for Unisex Eau de Parfum 100 ml £26.99 £0.27 per ml Opulensi 2 shops
Artisan Ethnique Eau de Parfum 100 ml £24.28 £0.24 per ml The Beauty Store 2 shops
Azeezah Eau de Parfum 100 ml £18.31 £0.18 per ml The Beauty Store 2 shops

More fragrances from this brand in the list below.

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.