FS
FragranceShop.com
Armani Si · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
134,65 €Total price · 1,35 € per ml
The lowest total price for Armani Si 100 ml to Ireland is 134,65 € at FragranceShop.com today (as of 30.09.2026).
All offers
Total price including shipping to Ireland.
FS
FragranceShop.com
Armani Si · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
134,65 €Total price · 1,35 € per ml
Beautywelt DACH
More about this shop Armani Si · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from Germany
152,45 €Total price · 1,52 € per ml
About Armani Si
We do not have solid information about the actual notes in Armani Si, so here we are sticking to what is genuinely documented: the fragrance is positioned as a tribute to the modern woman and comes as an Eau de Parfum in 30, 50 and 100 ml, with the correspondingly high concentration and long wear that implies. For a name as established as Si, comparing prices is almost always worth it, since the final totals including shipping can differ surprisingly.