FS
FragranceShop.com
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir · Eau de Parfum · 75 ml
Shipping from the United States
142,24 €Total price · 1,90 € per ml
Home › Damen › Carolina Herrera › Good Girl Blush Elixir
The lowest total price for Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir 75 ml to Ireland is 142,24 € at FragranceShop.com today (as of 29.09.2026).
Total price including shipping to Ireland.
FS
FragranceShop.com
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir · Eau de Parfum · 75 ml
Shipping from the United States
142,24 €Total price · 1,90 € per ml
Beautywelt DACH
More about this shop Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir · Eau de Parfum · 75 ml
Shipping from Germany
156,31 €Total price · 2,08 € per ml
Fragrances sharing many notes that are cheaper to Ireland.
Burberry Goddess IntenseEau de Parfum · 100 ml
60 % shared notes
128,15 €
Jean Paul Gaultier Scandal IntenseEau de Parfum · 75 ml
60 % shared notes
141,93 €
Calvin Klein Eternity for Woman Amber EssenceParfum · 100 ml
40 % shared notes
129,77 €
Only the notes from the descriptions are compared, not how they smell on skin.
Good Girl Blush Elixir intensifies the Blush line into an amber-chypre, intense composition, opening with ylang-ylang, moving into vanilla at the heart and settling on patchouli in the base, made for women. The Eau de Parfum concentration adds depth. We offer this version in 30, 50 and 75 ml. Even with an elixir like this, the price per millilitre including shipping is what decides, not a first glance at bottle size.
Looks like you're in France?