FS
FragranceShop.com
Dolce&Gabbana The Only One · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
95,66 €Total price · 0,96 € per ml
Home › Damen › Dolce&Gabbana › The Only One
The lowest total price for Dolce&Gabbana The Only One 100 ml to Ireland is 95,66 € at FragranceShop.com today (as of 29.09.2026).
Total price including shipping to Ireland.
FS
FragranceShop.com
Dolce&Gabbana The Only One · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
95,66 €Total price · 0,96 € per ml
Beautywelt DACH
More about this shop Dolce&Gabbana The Only One · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from Germany
155,00 €Total price · 1,55 € per ml
The Only One is described as a floral, gourmand women's fragrance with an intense character. Its Eau de Parfum concentration holds more fragrance oil than a lighter version, which shows up as longer wear on skin. Available in 30, 50 and 100 ml.
Before you order, a quick per-ml comparison can pay off, since looking only at the bottle price makes it easy to miss the shipping cost tacked on at the end.
Looks like you're in Cyprus?