FS
FragranceShop.com
Elie Saab Girl Of Now Shine · Eau de Parfum · 30 ml
Shipping from the United States
54,49 €Total price · 1,82 € per ml
Home › Damen › Elie Saab › Girl Of Now Shine
The lowest total price for Elie Saab Girl Of Now Shine 30 ml to Ireland is 54,49 € at FragranceShop.com today (as of 30.09.2026).
Total price including shipping to Ireland.
FS
FragranceShop.com
Elie Saab Girl Of Now Shine · Eau de Parfum · 30 ml
Shipping from the United States
54,49 €Total price · 1,82 € per ml
Beautywelt DACH
More about this shop Elie Saab Girl Of Now Shine · Eau de Parfum · 30 ml
Shipping from Germany
73,08 €Total price · 2,44 € per ml
Since it comes in three sizes, it helps to work out the cost per millilitre once shipping is added to the price, that's the only way to see which bottle actually offers better value.
Girl Of Now Shine from Elie Saab sits in the floral-gourmand family, pairing floral facets with sweet, almost dessert-like undertones. Being an Eau de Parfum, it carries a higher concentration of fragrance oil than an Eau de Toilette, so it tends to last longer on skin and project more noticeably. The line is classified as intensive, which fits that sweet floral profile. We track it in 30, 50 and 90 ml, and the data marks it as a women's fragrance.
Looks like you're in Poland?