FS
FragranceShop.com
Estée Lauder Pleasures · Eau de Parfum · 50 ml
Shipping from the United States
57,75 €Total price · 1,16 € per ml
Home › Estée Lauder › Pleasures
The lowest total price for Estée Lauder Pleasures 50 ml to Ireland is 57,75 € at FragranceShop.com today (as of 30.09.2026).
Total price including shipping to Ireland.
FS
FragranceShop.com
Estée Lauder Pleasures · Eau de Parfum · 50 ml
Shipping from the United States
57,75 €Total price · 1,16 € per ml
Beautywelt DACH
More about this shop Estée Lauder Pleasures · Eau de Parfum · 50 ml
Shipping from Germany
119,68 €Total price · 2,39 € per ml
Whether the larger bottle is worth it ultimately comes down to the price per millilitre, shipping included, rather than what's printed on the box.
We list Pleasures as an Eau de Parfum, meaning it carries more fragrance oil than an Eau de Toilette and therefore lasts longer on skin. We don't have confirmed details about its scent direction or notes from the shop feeds for this line, so we're leaving that open. Sizes are 30, 50 and 100 ml.
Looks like you're in Hungary?