FS
FragranceShop.com
Gucci Bloom Intense · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
117,32 €Total price · 1,17 € per ml
Home › Damen › Gucci › Bloom Intense
The lowest total price for Gucci Bloom Intense 100 ml to Ireland is 117,32 € at FragranceShop.com today (as of 29.09.2026).
Total price including shipping to Ireland.
FS
FragranceShop.com
Gucci Bloom Intense · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
117,32 €Total price · 1,17 € per ml
Beautywelt DACH
More about this shop Gucci Bloom Intense · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from Germany
165,31 €Total price · 1,65 € per ml
Gucci Bloom Intense opens with jasmine at the top, tuberose follows at the heart, and the base carries Rangoon creeper. As the name suggests, this Eau de Parfum version is built to be stronger than the original Bloom, and the Parfum-level concentration adds extra staying power on skin. According to the data it is made for women, and it comes in 30, 50 and 100 ml.
Price per milliliter is the more honest way to compare than the printed bottle price, especially with three sizes on this line.
Looks like you're in Bosnia and Herzegovina?