FS
FragranceShop.com
Gucci Flora Gorgeous Gardenia · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
133,57 €Total price · 1,34 € per ml
Home › Damen › Gucci › Flora Gorgeous Gardenia
The lowest total price for Gucci Flora Gorgeous Gardenia 100 ml to Ireland is 133,57 € at FragranceShop.com today (as of 29.09.2026).
Total price including shipping to Ireland.
FS
FragranceShop.com
Gucci Flora Gorgeous Gardenia · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
133,57 €Total price · 1,34 € per ml
Beautywelt DACH
More about this shop Gucci Flora Gorgeous Gardenia · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from Germany
158,70 €Total price · 1,59 € per ml
Fragrances sharing many notes that are cheaper to Ireland.
Jimmy Choo I Want Choo LeParfum · 100 ml
33 % shared notes
132,19 €
Lancôme La Vie est BelleEau de Parfum · 100 ml
30 % shared notes
132,97 €
Only the notes from the descriptions are compared, not how they smell on skin.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia opens with pear blossom, shows white gardenia and jasmine at heart, and closes with brown sugar and patchouli at the base, a floral, intense fragrance for women. As an Eau de Parfum it carries more fragrance oil than an Eau de Toilette, extending how long it lasts. Available in 30, 50, 100 and 150 ml.
There's a wide price range between the smallest and largest bottle here, and a quick comparison including shipping soon shows which size is worth it.
Looks like you're in Malta?