FR
FragranceShop.com
Gucci Flora Gorgeous Jasmine · Eau de Parfum · 30 ml
Shipping from the United States
approx. 69,22 €Total price · 2,31 € per ml
Home › Herren › Gucci › Flora Gorgeous Jasmine
Total price including shipping to Ireland.
FR
FragranceShop.com
Gucci Flora Gorgeous Jasmine · Eau de Parfum · 30 ml
Shipping from the United States
approx. 69,22 €Total price · 2,31 € per ml
Beautywelt DACH
More about this shop Gucci Flora Gorgeous Jasmine · Eau de Parfum · 30 ml
Shipping from Germany
90,76 €Total price · 3,03 € per ml
Flora Gorgeous Jasmine opens with mandarin essence at the top, moves into grandiflorum jasmine and a magnolia accord at heart, and rests on sandalwood at the base, a floral, intense fragrance for women. As an Eau de Parfum it sits above an Eau de Toilette in concentration, extending its staying power. Sizes: 30, 50, 100 and 150 ml.
With four sizes available, it's worth working out which bottle is actually the cheapest per millilitre before placing an order.
Looks like you're in Austria?