FR
FragranceShop.com
Gucci Flora Gorgeous Magnolia · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
approx. 117,97 €Total price · 1,18 € per ml
Home › Damen › Gucci › Flora Gorgeous Magnolia
Total price including shipping to Ireland.
FR
FragranceShop.com
Gucci Flora Gorgeous Magnolia · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
approx. 117,97 €Total price · 1,18 € per ml
Beautywelt DACH
More about this shop Gucci Flora Gorgeous Magnolia · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from Germany
158,70 €Total price · 1,59 € per ml
Flora Gorgeous Magnolia is built on a bramble berry accord at the top, magnolia essence at heart and patchouli essence at the base, a fragrance made for women. As an Eau de Parfum it holds more fragrance oil than an Eau de Toilette, meaning more staying power for the same amount used. We carry it in 30, 50, 100 and 150 ml.
Here too, the number that matters is the total price with shipping divided by the millilitre count, not the lowest listed price alone.
Looks like you're in Italy?