Perfumeza
Lattafa Fakhar Lattafa Women · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from Sweden
45,00 €Total price · 0,45 € per ml
Home › Lattafa › Fakhar Lattafa Women
The lowest total price for Lattafa Fakhar Lattafa Women 100 ml to Ireland is 45,00 € at Perfumeza today (as of 30.09.2026).
Answers at a glance
Where is Lattafa Fakhar Lattafa Women 100 ml cheapest to Ireland? Delivered by Perfumeza for 45,00 € total (as of 30.09.2026).
Is it worth ordering Lattafa Fakhar Lattafa Women 100 ml from abroad? Not really: domestically it costs 45,00 € at Perfumeza, which is cheaper than the estimated 53,86 € from FragranceShop abroad - a difference of 8,86 € or 16.5 % (as of 30.09.2026).
Is there a voucher or cashback for Lattafa Fakhar Lattafa Women 100 ml? Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

Lattafa
Eau de Parfum
Total price delivered to Ireland, with estimated customs and import tax for shops abroad.
Perfumeza
Lattafa Fakhar Lattafa Women · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from Sweden
45,00 €Total price · 0,45 € per ml
FragranceShop
Lattafa Fakhar Lattafa Women · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
53,86 €Total price · 0,54 € per ml
The shop does not name a delivery company.
How does it work? The delivery company contacts you by text message or email. You pay duty, tax and fee online or on delivery, then the parcel arrives.
Fee per An Post price list, as of 30.09.2026
After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.
Looks like you're in Canada?