FS
FragranceShop.com
Versace Bright Crystal · Eau de Toilette · 90 ml
Shipping from the United States
96,74 €Total price · 1,07 € per ml
Home › Damen › Versace › Bright Crystal
The lowest total price for Versace Bright Crystal 90 ml to Ireland is 96,74 € at FragranceShop.com today (as of 29.09.2026).
Total price including shipping to Ireland.
FS
FragranceShop.com
Versace Bright Crystal · Eau de Toilette · 90 ml
Shipping from the United States
96,74 €Total price · 1,07 € per ml
Beautywelt DACH
More about this shop Versace Bright Crystal · Eau de Toilette · 90 ml
Shipping from Germany
117,96 €Total price · 1,31 € per ml
Bright Crystal is a floral fragrance with a fresh intensity, made for women, sold as an Eau de Toilette in 30, 50, 90 and 200 ml. That concentration sits below an Eau de Parfum, feels correspondingly lighter, and suits reapplying more often through the day. With four bottle sizes available, a careful comparison genuinely pays off: the largest bottle is not automatically the cheapest per millilitre, especially once shipping costs and, for sellers outside the EU, an estimated import tax are added to the sum.
Looks like you're in Netherlands?