parfumbella
Burberry Her · Eau de Parfum · 100 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 75,99Totaalprijs · € 0,76 per ml
De laagste eindprijs voor Burberry Her 100 ml naar Nederland is vandaag € 75,99 bij parfumbella (stand 30.09.2026).
Totaalprijs inclusief verzending naar Nederland.
parfumbella
Burberry Her · Eau de Parfum · 100 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 75,99Totaalprijs · € 0,76 per ml
Beautywelt DACH
Meer over deze winkel Burberry Her · Eau de Parfum · 100 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 149,70Totaalprijs · € 1,50 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
Burberry Her Eau de Parfum behoort tot de gourmandfamilie, gehouden op klassieke intensiteit en gemaakt voor vrouwen. De EdP-sterkte ligt boven een Eau de Toilette, wat over het algemeen meer diepte en een langere geurbeleving geeft. We bieden hem aan in 30, 50 en 100 ml. Drie formaten betekenen drie verschillende prijzen per milliliter, en pas zodra verzending in het totaal is verwerkt, wordt duidelijk welke fles werkelijk de betere deal is.
Ben je in Frankrijk?