parfumbella
DIOR J'adore d'Eau · Eau de Parfum · 100 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 126,48Totaalprijs · € 1,26 per ml
De laagste eindprijs voor DIOR J'adore d'Eau 100 ml naar Nederland is vandaag € 126,48 bij parfumbella (stand 30.09.2026).
Totaalprijs inclusief verzending naar Nederland.
parfumbella
DIOR J'adore d'Eau · Eau de Parfum · 100 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 126,48Totaalprijs · € 1,26 per ml
Beautywelt DACH
Meer over deze winkel DIOR J'adore d'Eau · Eau de Parfum · 100 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 168,27Totaalprijs · € 1,68 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
J'adore d'eau condenseert het bloemige boeket van de J'adore lijn tot jasmijn, neroli en magnolia, zonder de gebruikelijke opbouw van top, hart en basis. Als Eau de Parfum bevat hij meer geurolie dan een lichtere versie, waardoor hij aanweziger op de huid is en langer aanhoudt. De flessen zijn er in 30, 50 en 100 ml.
De prijs per ml kan behoorlijk verschillen tussen de drie maten, en dat verschil verandert afhankelijk van de verzendkosten van elke shop, dus de volledige eindprijs checken voor je bestelt is de moeite waard.
Ben je in Frankrijk?