parfumbella
DIOR Homme Intense · Eau de Parfum · 50 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 84,00Totaalprijs · € 1,68 per ml
Home › Herren › DIOR › Homme Intense
De laagste eindprijs voor DIOR Homme Intense 50 ml naar Nederland is vandaag € 84,00 bij parfumbella (stand 30.09.2026).
Antwoorden in het kort
Waar is DIOR Homme Intense 50 ml het goedkoopst naar Nederland? Bij parfumbella voor € 84,00 in totaal geleverd (stand 30.09.2026).
Welke maat van DIOR Homme Intense Eau de Parfum is per ml het goedkoopst? Per ml het goedkoopst is 150 ml. Eindprijs gedeeld door ml: 50 ml: € 1,68 per ml · 100 ml: € 1,47 per ml · 150 ml: € 1,15 per ml (stand 30.09.2026).
Is er een kortingscode of cashback voor DIOR Homme Intense 50 ml? Ja, 2 % cashback via Coin7 bij Beautywelt.
Totaalprijs geleverd naar Nederland, met geschatte douane en invoerbelasting voor shops uit het buitenland.
parfumbella
DIOR Homme Intense · Eau de Parfum · 50 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 84,00Totaalprijs · € 1,68 per ml
Beautywelt
Meer over deze winkel DIOR Homme Intense · Eau de Parfum · 50 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 108,40Totaalprijs · € 2,17 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
Dior Homme Intense opent op iris, draagt een ambrettehart en rust op een aardse, houtige cederbasis, een herengeur met een sensueel, vrij ingetogen spoor. De Eau de Parfum sterkte zit boven een toilette-versie, wat meer aanwezigheid en langere houdbaarheid op de huid betekent. Verkrijgbaar in 50, 100 en 150 ml.
Van deze drie maten kan de middelste fles de slimste aankoop blijken, maar niet altijd. Alleen het naast elkaar zetten van de prijs per ml inclusief verzending beslist dat echt.
Ben je in België?