parfumbella
Dolce&Gabbana The One Intense · Eau de Parfum · 75 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 74,95Totaalprijs · € 1,00 per ml
Home › Herren › Dolce&Gabbana › The One Intense
De laagste eindprijs voor Dolce&Gabbana The One Intense 75 ml naar Nederland is vandaag € 74,95 bij parfumbella (stand 30.09.2026).
Antwoorden in het kort
Waar is Dolce&Gabbana The One Intense 75 ml het goedkoopst naar Nederland? Bij parfumbella voor € 74,95 in totaal geleverd (stand 30.09.2026).
Welke maat van Dolce&Gabbana The One Intense Eau de Parfum is per ml het goedkoopst? Per ml het goedkoopst is 75 ml. Eindprijs gedeeld door ml: 30 ml: € 2,94 per ml · 50 ml: € 1,74 per ml · 75 ml: € 1,00 per ml · 100 ml: € 1,32 per ml (stand 30.09.2026).
Is er een kortingscode of cashback voor Dolce&Gabbana The One Intense 75 ml? Ja, 2 % cashback via Coin7 bij Beautywelt.
Totaalprijs geleverd naar Nederland, met geschatte douane en invoerbelasting voor shops uit het buitenland.
parfumbella
Dolce&Gabbana The One Intense · Eau de Parfum · 75 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 74,95Totaalprijs · € 1,00 per ml
Beautywelt
Meer over deze winkel Dolce&Gabbana The One Intense · Eau de Parfum · 75 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 151,58Totaalprijs · € 2,02 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
Geuren met veel dezelfde noten die naar Nederland goedkoper zijn.
We vergelijken alleen de noten uit de beschrijvingen, niet de indruk op de huid.
De Eau de Parfum-concentratie zit boven die van Eau de Toilette, ontvouwt zich intenser en houdt meestal de hele dag stand. Roze peper opent de geur, jasmijn vormt het hart, de basis draagt romige vanille met amberaccenten, de familie is bloemig en wordt als intens geclassificeerd. In onze vergelijking vind je de formaten 30, 50, 75 en 100 ml.
Uiteindelijk is het de totaalprijs inclusief verzending, uitgerekend per milliliter, die bepaalt welk formaat en welke winkel de betere keuze zijn.
Ben je in Denemarken?