parfumbella
Dolce&Gabbana Q Intense · Eau de Parfum · 50 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 51,49Totaalprijs · € 1,03 per ml
Home › Damen › Dolce&Gabbana › Q Intense
De laagste eindprijs voor Dolce&Gabbana Q Intense 50 ml naar Nederland is vandaag € 51,49 bij parfumbella (stand 30.09.2026).
Antwoorden in het kort
Waar is Dolce&Gabbana Q Intense 50 ml het goedkoopst naar Nederland? Bij parfumbella voor € 51,49 in totaal geleverd (stand 30.09.2026).
Welke maat van Dolce&Gabbana Q Intense Eau de Parfum is per ml het goedkoopst? Per ml het goedkoopst is 100 ml. Eindprijs gedeeld door ml: 30 ml: € 2,94 per ml · 50 ml: € 1,03 per ml · 100 ml: € 0,66 per ml (stand 30.09.2026).
Is er een kortingscode of cashback voor Dolce&Gabbana Q Intense 50 ml? Ja, 2 % cashback via Coin7 bij Beautywelt.
Totaalprijs geleverd naar Nederland, met geschatte douane en invoerbelasting voor shops uit het buitenland.
parfumbella
Dolce&Gabbana Q Intense · Eau de Parfum · 50 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 51,49Totaalprijs · € 1,03 per ml
Beautywelt
Meer over deze winkel Dolce&Gabbana Q Intense · Eau de Parfum · 50 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 119,60Totaalprijs · € 2,39 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
Q Intense begint met zwarte kers, gaat via een bedwelmend heliotroophart en rust op een sensuele amberbasis, een fruitig-zoete, intense compositie voor vrouwen. Vergeleken met het origineel voelt het meestal expressiever aan, ook al zit het op hetzelfde concentratieniveau: Eau de Parfum. Verkrijgbaar in 30, 50 en 100 ml.
Ook bij zulke nauw verwante versies loont een directe vergelijking per ml, want kleine verschillen in de basisprijs kunnen flink oplopen over een reeks formaten.
Ben je in Cyprus?