parfumbella
Dolce&Gabbana The One · Eau de Parfum · 50 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 57,99Totaalprijs · € 1,16 per ml
Home › Dames › Dolce&Gabbana › The One

Totaalprijs geleverd naar Nederland, met geschatte douane en invoerbelasting voor shops uit het buitenland.
parfumbella
Dolce&Gabbana The One · Eau de Parfum · 50 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 57,99Totaalprijs · € 1,16 per ml
Beautywelt
Meer over deze winkel Dolce&Gabbana The One · Eau de Parfum · 50 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 112,41Totaalprijs · € 2,25 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
Eau de Parfum betekent een hogere olieconcentratie, waardoor de geur intenser blijft en langer merkbaar is dan bij een lichtere versie. De familie is bloemig-oriental, de intensiteit wordt omschreven als fris-intens. Volgens het gegevensblad is het gericht op vrouwen. In onze vergelijking vind je de formaten 30, 50, 75, 100 en 150 ml.
Goed kijken laat vaak zien dat het grotere formaat per milliliter voordeliger uitpakt dan de kleinste fles.
De laagste eindprijs voor Dolce&Gabbana The One 50 ml naar Nederland is vandaag € 57,99 bij parfumbella (stand 30.09.2026).
Antwoorden in het kort
Waar is Dolce&Gabbana The One 50 ml het goedkoopst naar Nederland? Bij parfumbella voor € 57,99 in totaal geleverd (stand 30.09.2026).
Welke maat van Dolce&Gabbana The One Eau de Parfum is per ml het goedkoopst? Per ml het goedkoopst is 150 ml. Eindprijs gedeeld door ml: 30 ml: € 2,73 per ml · 50 ml: € 1,16 per ml · 75 ml: € 1,85 per ml · 100 ml: € 0,76 per ml · 150 ml: € 0,49 per ml (stand 30.09.2026).
Is er een kortingscode of cashback voor Dolce&Gabbana The One 50 ml? Ja, 2 % cashback via Coin7 bij Beautywelt.
Ben je in Liechtenstein?