parfumbella
Dolce&Gabbana The One Gold Intense · Eau de Parfum · 100 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 88,99Totaalprijs · € 0,89 per ml
Home › Heren › Dolce&Gabbana › The One Gold Intense

Totaalprijs geleverd naar Nederland, met geschatte douane en invoerbelasting voor shops uit het buitenland.
parfumbella
Dolce&Gabbana The One Gold Intense · Eau de Parfum · 100 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 88,99Totaalprijs · € 0,89 per ml
Beautywelt
Meer over deze winkel Dolce&Gabbana The One Gold Intense · Eau de Parfum · 100 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 130,01Totaalprijs · € 1,30 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
The One Gold Intense is fruitig-bloemig met echte intensiteit, opgebouwd met mandarijn, pruim en roze peper bovenin, roos, jasmijn en lelietje-van-dalen in het hart, en patchoeli met witte muskus in de basis, gemaakt voor vrouwen. Als Eau de Parfum zit de concentratie boven die van een Eau de Toilette en gaat het navenant langer mee. Verkrijgbaar in 50, 75 en 100 ml.
Met drie formaten die dicht bij elkaar liggen, bepaalt de verzending vaak de betere deal, dus loont het om de totaalprijs goed te bekijken.
De laagste eindprijs voor Dolce&Gabbana The One Gold Intense 100 ml naar Nederland is vandaag € 88,99 bij parfumbella (stand 30.09.2026).
Antwoorden in het kort
Waar is Dolce&Gabbana The One Gold Intense 100 ml het goedkoopst naar Nederland? Bij parfumbella voor € 88,99 in totaal geleverd (stand 30.09.2026).
Welke maat van Dolce&Gabbana The One Gold Intense Eau de Parfum is per ml het goedkoopst? Per ml het goedkoopst is 100 ml. Eindprijs gedeeld door ml: 50 ml: € 1,99 per ml · 75 ml: € 2,02 per ml · 100 ml: € 0,89 per ml (stand 30.09.2026).
Is er een kortingscode of cashback voor Dolce&Gabbana The One Gold Intense 100 ml? Ja, 2 % cashback via Coin7 bij Beautywelt.
Ben je in Hongarije?