parfumbella
Jean Paul Gaultier Divine Couture · Eau de Parfum · 100 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 100,49Totaalprijs · € 1,00 per ml
Home › Damen › Jean Paul Gaultier › Divine Couture
De laagste eindprijs voor Jean Paul Gaultier Divine Couture 100 ml naar Nederland is vandaag € 100,49 bij parfumbella (stand 30.09.2026).
Totaalprijs inclusief verzending naar Nederland.
parfumbella
Jean Paul Gaultier Divine Couture · Eau de Parfum · 100 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 100,49Totaalprijs · € 1,00 per ml
Beautywelt
Meer over deze winkel Jean Paul Gaultier Divine Couture · Eau de Parfum · 100 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 133,85Totaalprijs · € 1,34 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
Jean Paul Gaultier Divine Couture opent met meringue, het hart draagt framboos, en de basis brengt een zilte noot. De familie is fruitig-amberachtig en intens, gemaakt voor vrouwen. Als Eau de Parfum houdt hij dienovereenkomstig lang aan op de huid. We voeren hem in 30, 50, 100 ml. Grotere flessen hebben vaak de voorsprong per ml, iets wat het hier waard is om uit te rekenen. Vooral voor 30, 50, 100 ml loont het om goed naar de uiteindelijke prijs te kijken.