parfumbella
Juliette has a Gun Miami Shake · Eau de Parfum · 100 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 68,74Totaalprijs · € 0,69 per ml
Home › Damen › Juliette has a Gun › Miami Shake
De laagste eindprijs voor Juliette has a Gun Miami Shake 100 ml naar Nederland is vandaag € 68,74 bij parfumbella (stand 30.09.2026).
Antwoorden in het kort
Waar is Juliette has a Gun Miami Shake 100 ml het goedkoopst naar Nederland? Bij parfumbella voor € 68,74 in totaal geleverd (stand 30.09.2026).
Welke maat van Juliette has a Gun Miami Shake Eau de Parfum is per ml het goedkoopst? Per ml het goedkoopst is 100 ml. Eindprijs gedeeld door ml: 30 ml: € 1,15 per ml · 50 ml: € 1,94 per ml · 100 ml: € 0,69 per ml (stand 30.09.2026).
Is er een kortingscode of cashback voor Juliette has a Gun Miami Shake 100 ml? Ja, 2 % cashback via Coin7 bij Beautywelt.
Totaalprijs geleverd naar Nederland, met geschatte douane en invoerbelasting voor shops uit het buitenland.
parfumbella
Juliette has a Gun Miami Shake · Eau de Parfum · 100 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 68,74Totaalprijs · € 0,69 per ml
Beautywelt
Meer over deze winkel Juliette has a Gun Miami Shake · Eau de Parfum · 100 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 128,73Totaalprijs · € 1,29 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
Ingedeeld als een gourmandgeur met intense projectie, wordt Miami Shake volgens de gegevens aan vrouwen toegewezen. We hebben geen bevestigd detail over losse noten, maar de concentratie Eau de Parfum zegt al veel over hoe hij zich gedraagt: meer parfumolie dan een Eau de Toilette, en dus meer houdbaarheid op de huid. Hij is er in 30, 50 en 100 ml.
Zonder bevestigde noten om op te varen is een simpele vergelijking van de prijs per milliliter de nuttigste stap voordat je koopt.
Ben je in Liechtenstein?