FR
FragranceShop.com
Diesel Only The Brave · Eau de Toilette · 50 ml
Shipping from the United States
$33.89Total price · $0.68 per ml
Home › Herren › Diesel › Only The Brave
Total price including shipping to the United States.
FR
FragranceShop.com
Diesel Only The Brave · Eau de Toilette · 50 ml
Shipping from the United States
$33.89Total price · $0.68 per ml
PE
Perfumania.com
Diesel Only The Brave · Eau de Toilette · 50 ml
Shipping from the United States
$60.94Total price · $1.22 per ml
TH
The Fragrance Outlet
Diesel Only The Brave · Eau de Toilette · 50 ml
Shipping from the United States
$61.99Total price · $1.24 per ml
Diesel Only The Brave sits in the woody oriental family with a fresh rather than heavy feel, made for men according to the data. As an Eau de Toilette it carries less fragrance oil than an Eau de Parfum, so it's lighter on skin and may need a reapplication later in the day. We list it in 30, 50, 125 and 200 ml.
With the larger bottles especially, dividing the price by the millilitre count usually reveals which shop actually comes out ahead once shipping is included.
Looks like you're in France?