perfumeprices

Home › Maison Francis Kurkdjian › Baccarat Rouge 540

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 75 ml

Maison Francis Kurkdjian

Baccarat Rouge 540

Eau de Parfum

Concentration
Extrait
Size
30 ml

All offers

Total price delivered to the United States, with estimated customs and import tax for shops abroad.

Best price
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Perfumania Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 · Eau de Parfum · 75 ml (2.5 oz) Shipping from the United States $349.95Total price · $4.67 per ml
Price$349.95
Shipping$0.00
Total$349.95
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 The Fragrance Outlet Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 · Eau de Parfum · 75 ml (2.5 oz) Shipping from the United States $350.00Total price · $4.67 per ml
Price$350.00
Shipping$0.00
Total$350.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 eCosmetics Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 · Eau de Parfum · 75 ml (2.5 oz) Shipping from the United States $391.68Total price · $5.22 per ml
Price$391.68
Shipping$0.00
Alaska/Hawaii/Puerto Rico/Postfach/APO-FPO: Pauschale 9,95 USD ohne Gratisgrenze (laut Shop)
Total$391.68
Go to shop Buy with 4 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

The lowest total price for Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 75 ml (2.5 oz) to the United States is $349.95 at Perfumania today (as of 30.09.2026).

Answers at a glance

Where is Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 75 ml (2.5 oz) cheapest to the United States? Delivered by Perfumania for $349.95 total (as of 30.09.2026).

Is there a voucher or cashback for Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 75 ml (2.5 oz)? Yes, 2 % cashback via Coin7 at Perfumania.

Everything about Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540+

Price & buying

Where is Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 75 ml (2.5 oz) cheapest to the United States?+
Delivered by Perfumania for $349.95 total (as of 30.09.2026).
How much is Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 75 ml (2.5 oz) to the United States?+
From $349.95 total price at Perfumania today. Breakdown: Price $349.95 + Shipping $0.00 = $349.95. We compared 3 offers (as of 30.09.2026).
Is Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 cheaper as Eau de Parfum or as Extrait de Parfum?+
In 75 ml: Eau de Parfum from $349.95, Extrait de Parfum from $538.56. Cheaper right now: Eau de Parfum (total prices to the United States, as of 30.09.2026).
Is there a voucher or cashback for Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 75 ml (2.5 oz)?+
Yes, 2 % cashback via Coin7 at Perfumania.

International

In how many countries does perfumeprices compare Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 75 ml (2.5 oz)?+
In 10 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Which sizes of Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 are there?+
Sizes: 30 ml (1.0 oz), 75 ml (2.5 oz). Concentrations: Extrait de Parfum, Eau de Parfum.

Shop & shipping

Which shops deliver Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 75 ml (2.5 oz) to the United States?+
Perfumania (United States), The Fragrance Outlet (United States), eCosmetics (United States).
How much is shipping to the United States?+
Perfumania: $6.95, free from $59.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00; eCosmetics: $6.95, free from $49.00 (as of 30.09.2026).
When were the prices for Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 75 ml (2.5 oz) last checked?+
Last on 30.09.2026 at 9:37 pm when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example Perfumania: Price $349.95 + Shipping $0.00 = $349.95.
Best price$349.95
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.