parfumbella
DIOR DIORella · Eau de Toilette · 100 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 124,98Totaalprijs · € 1,25 per ml
De laagste eindprijs voor DIOR DIORella 100 ml naar Nederland is vandaag € 124,98 bij parfumbella (stand 30.09.2026).

DIOR
Eau de Toilette
Totaalprijs inclusief verzending naar Nederland.
parfumbella
DIOR DIORella · Eau de Toilette · 100 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 124,98Totaalprijs · € 1,25 per ml
Beautywelt DACH
Meer over deze winkel DIOR DIORella · Eau de Toilette · 100 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 147,40Totaalprijs · € 1,47 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
Ben je in Italië?