parfumbella
Jean Paul Gaultier Classique · Eau de Toilette · 100 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 85,03Totaalprijs · € 0,85 per ml
Home › Damen › Jean Paul Gaultier › Classique
De laagste eindprijs voor Jean Paul Gaultier Classique 100 ml naar Nederland is vandaag € 85,03 bij parfumbella (stand 30.09.2026).
Totaalprijs geleverd naar Nederland, met geschatte douane en invoerbelasting voor shops uit het buitenland.
parfumbella
Jean Paul Gaultier Classique · Eau de Toilette · 100 ml
Verzending vanuit Nederland
€ 85,03Totaalprijs · € 0,85 per ml
Beautywelt DACH
Meer over deze winkel Jean Paul Gaultier Classique · Eau de Toilette · 100 ml
Verzending vanuit Duitsland
€ 116,41Totaalprijs · € 1,16 per ml
Na het aanmelden ga je direct naar de winkel. Kom daarna niet via ons terug naar de winkel, anders wordt de cashback niet geregistreerd.
Jean Paul Gaultier Classique wordt ingedeeld als een bloemig-oriëntaalse geur met een fris, intens karakter, gemaakt voor vrouwen. Er zijn geen afzonderlijke noten geregistreerd voor deze versie. Eau de Toilette bevat minder geurolie dan Eau de Parfum. Verkrijgbaar in 30, 50, 100 ml. Hoe goed een deal echt is, wordt pas duidelijk na het optellen van de verzendkosten. Zo vind je snel welke verkoper momenteel de beste deal biedt voor 30, 50, 100 ml.
Ben je in Bosnië en Herzegovina?