perfumeprices

Home › Damen › Armaf › Club De Nuit Imperiale Perfume

The lowest total price for Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume 100 ml (3.4 oz) to the United States is $38.90 at FragranceShop.com today (as of 30.09.2026).

Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume 100 ml

Armaf

Club De Nuit Imperiale Perfume

Eau de Parfum · Damen

Concentration
Size
200 ml

All offers

Total price including shipping to the United States.

Best price
Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume FragranceShop.com Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume · Eau de Parfum · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $38.90Total price · $0.39 per ml
Price$30.95
Shipping$7.95
plus sales tax for delivery to New Jersey
Go to shop Buy with 2.5 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume Perfumania.com Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume · Eau de Parfum · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $64.95Total price · $0.65 per ml
Price$64.95
Shipping$0.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume The Fragrance Outlet Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume · Eau de Parfum · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $64.98Total price · $0.65 per ml
Price$64.98
Shipping$0.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Everything about Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume+

Price & buying

How much is Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume 100 ml (3.4 oz) to the United States?+
From $38.90 total price at FragranceShop.com today. Breakdown: Price $30.95 + Shipping $7.95 = $38.90. We compared 3 offers (as of 30.09.2026).
Where is Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume 100 ml (3.4 oz) cheapest?+
At FragranceShop.com for $38.90. The most expensive offer is $64.98, so you save $26.08 or 40.1 % (calculation: ($64.98 − $38.90) / $64.98, as of 30.09.2026).
Which size of Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume Eau de Parfum is cheapest per ml?+
Cheapest per ml is 200 ml (6.8 oz). Total price divided by ml: 100 ml (3.4 oz): $0.39 per ml · 200 ml (6.8 oz): $0.27 per ml (as of 30.09.2026).
Is the bigger bottle of Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume worth it?+
Yes. 200 ml cost $0.27 per ml, 100 ml cost $0.39 per ml. The big bottle is 30.7 % cheaper per ml (as of 30.09.2026).
Do I get cashback when buying Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume 100 ml (3.4 oz)?+
Yes, via Coin7 you get 2.5 % cashback at FragranceShop.com. At the current price of $30.95 that is approx. $0.77. Cashback is not deducted in the total, it is credited after your purchase.

International

In how many countries does perfumeprices compare Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume 100 ml (3.4 oz)?+
In 7 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Is Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume a women's or men's fragrance?+
Shops list Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume as a women's fragrance.
Which sizes of Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume are there?+
Sizes: 100 ml (3.4 oz), 200 ml (6.8 oz). Concentrations: Eau de Parfum.

Shop & shipping

Which shops deliver Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume 100 ml (3.4 oz) to the United States?+
FragranceShop.com (United States), Perfumania.com (United States), The Fragrance Outlet (United States).
How much is shipping to the United States?+
FragranceShop.com: $7.95, free from $50.00; Perfumania.com: $6.95, free from $59.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00 (as of 30.09.2026).
When were the prices for Armaf Club De Nuit Imperiale Perfume 100 ml (3.4 oz) last checked?+
Last on 30.09.2026 at 11:45 am when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example FragranceShop.com: Price $30.95 + Shipping $7.95 = $38.90.
Best price$38.90
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.