perfumeprices

Home › Women › Yves Saint Laurent › Black Opium

Yves Saint Laurent Black Opium 90 ml

Yves Saint Laurent

Black Opium

Eau de Parfum · Damen

Concentration
Size

All offers

Total price delivered to the United States, with estimated customs and import tax for shops abroad.

Best price
Yves Saint Laurent Black Opium FragranceShop Yves Saint Laurent Black Opium · Eau de Parfum · 90 ml (3.0 oz) Shipping from the United States $100.95Total price · $1.12 per ml
Price$100.95
Shipping$0.00
plus sales tax for delivery to New Jersey
Total$100.95
Go to shop Buy with 2.5 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Yves Saint Laurent Black Opium Perfumania Yves Saint Laurent Black Opium · Eau de Parfum · 90 ml (3.0 oz) Shipping from the United States $142.95Total price · $1.59 per ml
Price$142.95
Shipping$0.00
Total$142.95
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Yves Saint Laurent Black Opium The Fragrance Outlet Yves Saint Laurent Black Opium · Eau de Parfum · 90 ml (3.0 oz) Shipping from the United States $166.99Total price · $1.86 per ml
Price$166.99
Shipping$0.00
Total$166.99
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Yves Saint Laurent Black Opium eCosmetics Yves Saint Laurent Black Opium · Eau de Parfum · 90 ml (3.0 oz) Shipping from the United States $172.01Total price · $1.91 per ml
Price$172.01
Shipping$0.00
Alaska/Hawaii/Puerto Rico/Postfach/APO-FPO: Pauschale 9,95 USD ohne Gratisgrenze (laut Shop)
Total$172.01
Go to shop Buy with 4 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

The lowest total price for Yves Saint Laurent Black Opium 90 ml (3.0 oz) to the United States is $100.95 at FragranceShop today (as of 30.09.2026).

Answers at a glance

Where is Yves Saint Laurent Black Opium 90 ml (3.0 oz) cheapest to the United States? Delivered by FragranceShop for $100.95 total (as of 30.09.2026).

Which size of Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum is cheapest per ml? Cheapest per ml is 90 ml (3.0 oz). Total price divided by ml: 30 ml (1.0 oz): $2.30 per ml · 50 ml (1.7 oz): $2.80 per ml · 90 ml (3.0 oz): $1.12 per ml · 150 ml (5.1 oz): $1.47 per ml (as of 30.09.2026).

Is there a voucher or cashback for Yves Saint Laurent Black Opium 90 ml (3.0 oz)? Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

Everything about Yves Saint Laurent Black Opium+

Price & buying

Where is Yves Saint Laurent Black Opium 90 ml (3.0 oz) cheapest to the United States?+
Delivered by FragranceShop for $100.95 total (as of 30.09.2026).
How much is Yves Saint Laurent Black Opium 90 ml (3.0 oz) to the United States?+
From $100.95 total price at FragranceShop today. Breakdown: Price $100.95 + Shipping $0.00 = $100.95. We compared 4 offers (as of 30.09.2026).
Which size of Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum is cheapest per ml?+
Cheapest per ml is 90 ml (3.0 oz). Total price divided by ml: 30 ml (1.0 oz): $2.30 per ml · 50 ml (1.7 oz): $2.80 per ml · 90 ml (3.0 oz): $1.12 per ml · 150 ml (5.1 oz): $1.47 per ml (as of 30.09.2026).
Is the bigger bottle of Yves Saint Laurent Black Opium worth it?+
Yes. 150 ml cost $1.47 per ml, 30 ml cost $2.30 per ml. The big bottle is 36.2 % cheaper per ml (as of 30.09.2026).
Is there a voucher or cashback for Yves Saint Laurent Black Opium 90 ml (3.0 oz)?+
Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

International

In how many countries does perfumeprices compare Yves Saint Laurent Black Opium 90 ml (3.0 oz)?+
In 31 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Is Yves Saint Laurent Black Opium a women's or men's fragrance?+
Shops list Yves Saint Laurent Black Opium as a women's fragrance.
Which sizes of Yves Saint Laurent Black Opium are there?+
Sizes: 30 ml (1.0 oz), 50 ml (1.7 oz), 90 ml (3.0 oz), 150 ml (5.1 oz). Concentrations: Eau de Parfum.

Shop & shipping

Which shops deliver Yves Saint Laurent Black Opium 90 ml (3.0 oz) to the United States?+
FragranceShop (United States), Perfumania (United States), The Fragrance Outlet (United States), eCosmetics (United States).
How much is shipping to the United States?+
FragranceShop: $7.95, free from $50.00; Perfumania: $6.95, free from $59.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00; eCosmetics: $6.95, free from $49.00 (as of 30.09.2026).
When were the prices for Yves Saint Laurent Black Opium 90 ml (3.0 oz) last checked?+
Last on 30.09.2026 at 9:37 pm when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example FragranceShop: Price $100.95 + Shipping $0.00 = $100.95.
Best price$100.95
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.