perfumeprices

Home › Women › Carolina Herrera › 212 Vip Rose Elixir Perfume

Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume 80 ml

Carolina Herrera

212 Vip Rose Elixir Perfume

Eau de Parfum · Damen

Concentration
Size

All offers

Total price delivered to the United States, with customs and import tax calculated under the official rules for shops abroad.

Best price
Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume FragranceShop Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume · Eau de Parfum · 80 ml (2.7 oz) Shipping from the United States $83.95Total price · $1.05 per ml
Price$83.95
Shipping$0.00
plus sales tax for delivery to New Jersey
Total$83.95
Go to shop Buy with 2.5 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume The Fragrance Outlet Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume · Eau de Parfum · 80 ml (2.7 oz) Shipping from the United States $164.99Total price · $2.06 per ml
Price$164.99
Shipping$0.00
Total$164.99
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume eCosmetics Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume · Eau de Parfum · 80 ml (2.7 oz) Shipping from the United States $170.00Total price · $2.12 per ml
Price$170.00
Shipping$0.00
Alaska/Hawaii/Puerto Rico/Postfach/APO-FPO: Pauschale 9,95 USD ohne Gratisgrenze (laut Shop)
Total$170.00
Go to shop Buy with 4 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

The lowest total price for Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume 80 ml (2.7 oz) to the United States is $83.95 at FragranceShop today (as of 01.10.2026).

Answers at a glance

Where is Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume 80 ml (2.7 oz) cheapest to the United States? Delivered by FragranceShop for $83.95 total (as of 01.10.2026).

Is there a voucher or cashback for Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume 80 ml (2.7 oz)? Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

Everything about Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume+

Price & buying

Where is Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume 80 ml (2.7 oz) cheapest to the United States?+
Delivered by FragranceShop for $83.95 total (as of 01.10.2026).
How much is Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume 80 ml (2.7 oz) to the United States?+
From $83.95 total price at FragranceShop today. Breakdown: Price $83.95 + Shipping $0.00 = $83.95. We compared 3 offers (as of 01.10.2026).
Is there a voucher or cashback for Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume 80 ml (2.7 oz)?+
Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

International

In how many countries does perfumeprices compare Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume 80 ml (2.7 oz)?+
In 8 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Is Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume a women's or men's fragrance?+
Shops list Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume as a women's fragrance.
Which sizes of Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume are there?+
Sizes: 80 ml (2.7 oz). Concentrations: Eau de Parfum.

Shop & shipping

Which shops deliver Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume 80 ml (2.7 oz) to the United States?+
FragranceShop (United States), The Fragrance Outlet (United States), eCosmetics (United States).
How much is shipping to the United States?+
FragranceShop: $7.95, free from $50.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00; eCosmetics: $6.95, free from $49.00 (as of 01.10.2026).
When were the prices for Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir Perfume 80 ml (2.7 oz) last checked?+
Last on 01.10.2026 at 8:22 am when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example FragranceShop: Price $83.95 + Shipping $0.00 = $83.95.
Best price$83.95
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.