eBay · perfume-empire
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir · Eau de Parfum · 80 ml (2.7 oz)
Shipping from the United States
$106.02Total price · $1.33 per ml
Home › Women › Carolina Herrera › Good Girl Blush Elixir

Total price delivered to the United States, with customs and import tax calculated under the official rules for shops abroad.
eBay · perfume-empire
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir · Eau de Parfum · 80 ml (2.7 oz)
Shipping from the United States
$106.02Total price · $1.33 per ml
FragranceShop
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir · Eau de Parfum · 80 ml (2.7 oz)
Shipping from the United States
$107.95Total price · $1.35 per ml
After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.
The Fragrance Outlet
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir · Eau de Parfum · 80 ml (2.7 oz)
Shipping from the United States
$186.99Total price · $2.34 per ml
After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.
eCosmetics
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir · Eau de Parfum · 80 ml (2.7 oz)
Shipping from the United States
$192.00Total price · $2.40 per ml
After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.
Fragrances sharing many notes that are cheaper to the United States.
Burberry Goddess IntenseEau de Parfum · 100 ml (3.4 oz)
60 % shared notes
$50.00
Chloé Nomade Jasmin NaturelEau de Parfum · 75 ml (2.5 oz)
40 % shared notes
$65.95
Carolina Herrera Good Girl BlushEau de Parfum · 80 ml (2.7 oz)
38 % shared notes
$103.96
Only the notes from the descriptions are compared, not how they smell on skin.
Good Girl Blush Elixir intensifies the Blush line into an amber-chypre, intense composition, opening with ylang-ylang, moving into vanilla at the heart and settling on patchouli in the base, made for women. The Eau de Parfum concentration adds depth. We offer this version in 30, 50 and 75 ml. Even with an elixir like this, the price per millilitre including shipping is what decides, not a first glance at bottle size.
The lowest total price for Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir 80 ml (2.7 oz) to the United States is $106.02 at eBay · perfume-empire today (as of 01.10.2026).
Answers at a glance
Where is Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir 80 ml (2.7 oz) cheapest to the United States? Delivered by eBay · perfume-empire for $106.02 total (as of 01.10.2026).
Which size of Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Eau de Parfum is cheapest per ml? Cheapest per ml is 80 ml (2.7 oz). Total price divided by ml: 30 ml (1.0 oz): $3.53 per ml · 50 ml (1.7 oz): $1.90 per ml · 80 ml (2.7 oz): $1.33 per ml (as of 01.10.2026).
Is there a voucher or cashback for Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir 80 ml (2.7 oz)? Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.
Looks like you're in Poland?