eBay · 2012strats
Carolina Herrera La Bomba · Eau de Parfum · 80 ml (2.7 oz)
Shipping from the United States
$39.59Total price · $0.49 per ml
Home › Women › Carolina Herrera › La Bomba

Total price delivered to the United States, with customs and import tax calculated under the official rules for shops abroad.
eBay · 2012strats
Carolina Herrera La Bomba · Eau de Parfum · 80 ml (2.7 oz)
Shipping from the United States
$39.59Total price · $0.49 per ml
FragranceShop
Carolina Herrera La Bomba · Eau de Parfum · 80 ml (2.7 oz)
Shipping from the United States
$120.95Total price · $1.51 per ml
After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.
Perfumania
Carolina Herrera La Bomba · Eau de Parfum · 80 ml (2.7 oz)
Shipping from the United States
$137.95Total price · $1.72 per ml
After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.
La Bomba is floral-fruity and built at an intense strength, opening with dragon fruit, moving into cherry peony and red frangipani at the heart, and settling on a solar vanilla in the base, made for women. The Eau de Parfum concentration gives it real presence. We carry La Bomba in 30, 50 and 75 ml, and converting to a price per millilitre almost always pays off across three sizes, since shipping costs weigh proportionally more on the smaller bottles.
The lowest total price for Carolina Herrera La Bomba 80 ml (2.7 oz) to the United States is $39.59 at eBay · 2012strats today (as of 01.10.2026).
Answers at a glance
Where is Carolina Herrera La Bomba 80 ml (2.7 oz) cheapest to the United States? Delivered by eBay · 2012strats for $39.59 total (as of 01.10.2026).
Which size of Carolina Herrera La Bomba Eau de Parfum is cheapest per ml? Cheapest per ml is 80 ml (2.7 oz). Total price divided by ml: 30 ml (1.0 oz): $3.30 per ml · 50 ml (1.7 oz): $2.68 per ml · 80 ml (2.7 oz): $0.49 per ml (as of 01.10.2026).
Is there a voucher or cashback for Carolina Herrera La Bomba 80 ml (2.7 oz)? Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.
Looks like you're in Canada?