perfumeprices

Home › Women › Derek Lam › Afloat Perfume

Derek Lam Afloat Perfume 174 ml

Derek Lam

Afloat Perfume

Eau de Parfum · Damen

Concentration
Size

All offers

Total price delivered to the United States, with customs and import tax calculated under the official rules for shops abroad.

Best price
Derek Lam Afloat Perfume FragranceShop Derek Lam Afloat Perfume · Eau de Parfum · 174 ml (5.9 oz) Shipping from the United States $40.90Total price · $0.24 per ml
Price$32.95
Shipping$7.95
plus sales tax for delivery to New Jersey
Total$40.90
Go to shop Buy with 2.5 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Derek Lam Afloat Perfume eCosmetics Derek Lam Afloat Perfume · Eau de Parfum · 174 ml (5.9 oz) Shipping from the United States $53.33Total price · $0.31 per ml
Price$53.33
Shipping$0.00
Alaska/Hawaii/Puerto Rico/Postfach/APO-FPO: Pauschale 9,95 USD ohne Gratisgrenze (laut Shop)
Total$53.33
Go to shop Buy with 4 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Derek Lam Afloat Perfume The Fragrance Outlet Derek Lam Afloat Perfume · Eau de Parfum · 174 ml (5.9 oz) Shipping from the United States $152.00Total price · $0.87 per ml
Price$152.00
Shipping$0.00
Total$152.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

The lowest total price for Derek Lam Afloat Perfume 174 ml (5.9 oz) to the United States is $40.90 at FragranceShop today (as of 01.10.2026).

Answers at a glance

Where is Derek Lam Afloat Perfume 174 ml (5.9 oz) cheapest to the United States? Delivered by FragranceShop for $40.90 total (as of 01.10.2026).

Is there a voucher or cashback for Derek Lam Afloat Perfume 174 ml (5.9 oz)? Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

Everything about Derek Lam Afloat Perfume+

Price & buying

Where is Derek Lam Afloat Perfume 174 ml (5.9 oz) cheapest to the United States?+
Delivered by FragranceShop for $40.90 total (as of 01.10.2026).
How much is Derek Lam Afloat Perfume 174 ml (5.9 oz) to the United States?+
From $40.90 total price at FragranceShop today. Breakdown: Price $32.95 + Shipping $7.95 = $40.90. We compared 3 offers (as of 01.10.2026).
Is there a voucher or cashback for Derek Lam Afloat Perfume 174 ml (5.9 oz)?+
Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.

International

In how many countries does perfumeprices compare Derek Lam Afloat Perfume 174 ml (5.9 oz)?+
In 7 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Is Derek Lam Afloat Perfume a women's or men's fragrance?+
Shops list Derek Lam Afloat Perfume as a women's fragrance.
Which sizes of Derek Lam Afloat Perfume are there?+
Sizes: 174 ml (5.9 oz). Concentrations: Eau de Parfum.

Shop & shipping

Which shops deliver Derek Lam Afloat Perfume 174 ml (5.9 oz) to the United States?+
FragranceShop (United States), eCosmetics (United States), The Fragrance Outlet (United States).
How much is shipping to the United States?+
FragranceShop: $7.95, free from $50.00; eCosmetics: $6.95, free from $49.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00 (as of 01.10.2026).
When were the prices for Derek Lam Afloat Perfume 174 ml (5.9 oz) last checked?+
Last on 01.10.2026 at 8:22 am when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example FragranceShop: Price $32.95 + Shipping $7.95 = $40.90.
Best price$40.90
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.