PE
Perfumania.com
Estée Lauder Pleasures · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
$97.95Total price · $0.98 per ml
Home › Estée Lauder › Pleasures
Total price including shipping to the United States.
PE
Perfumania.com
Estée Lauder Pleasures · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
$97.95Total price · $0.98 per ml
TH
The Fragrance Outlet
Estée Lauder Pleasures · Eau de Parfum · 100 ml
Shipping from the United States
$113.99Total price · $1.14 per ml
Whether the larger bottle is worth it ultimately comes down to the price per millilitre, shipping included, rather than what's printed on the box.
We list Pleasures as an Eau de Parfum, meaning it carries more fragrance oil than an Eau de Toilette and therefore lasts longer on skin. We don't have confirmed details about its scent direction or notes from the shop feeds for this line, so we're leaving that open. Sizes are 30, 50 and 100 ml.
Looks like you're in Finland?