eBay · cynnammengal56
Jimmy Choo Fever · Eau de Parfum · 40 ml (1.4 oz)
Shipping from the United States
$28.00Total price · $0.70 per ml
Home › Women › Jimmy Choo › Fever

Total price delivered to the United States, with customs and import tax calculated under the official rules for shops abroad.
eBay · cynnammengal56
Jimmy Choo Fever · Eau de Parfum · 40 ml (1.4 oz)
Shipping from the United States
$28.00Total price · $0.70 per ml
FragranceShop
Jimmy Choo Fever · Eau de Parfum · 40 ml (1.4 oz)
Shipping from the United States
$36.90Total price · $0.92 per ml
After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.
eCosmetics
Jimmy Choo Fever · Eau de Parfum · 40 ml (1.4 oz)
Shipping from the United States
$80.00Total price · $2.00 per ml
After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.
The lowest total price for Jimmy Choo Fever 40 ml (1.4 oz) to the United States is $28.00 at eBay · cynnammengal56 today (as of 01.10.2026).
Answers at a glance
Where is Jimmy Choo Fever 40 ml (1.4 oz) cheapest to the United States? Delivered by eBay · cynnammengal56 for $28.00 total (as of 01.10.2026).
Which size of Jimmy Choo Fever Eau de Parfum is cheapest per ml? Cheapest per ml is 100 ml (3.4 oz). Total price divided by ml: 4 ml (0.1 oz): $5.18 per ml · 40 ml (1.4 oz): $0.70 per ml · 100 ml (3.4 oz): $0.50 per ml (as of 01.10.2026).
Is there a voucher or cashback for Jimmy Choo Fever 40 ml (1.4 oz)? Yes, 2.5 % cashback via Coin7 at FragranceShop.
Looks like you're in Belgium?