perfumeprices

Home › Juicy Couture › Oui

The lowest total price for Juicy Couture Oui 100 ml (3.4 oz) to the United States is $40.90 at FragranceShop.com today (as of 30.09.2026).

Juicy Couture Oui 100 ml

Juicy Couture

Oui

Eau de Parfum

Concentration
Size

All offers

Total price including shipping to the United States.

Best price
Juicy Couture Oui FragranceShop.com Juicy Couture Oui · Eau de Parfum · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $40.90Total price · $0.41 per ml
Price$32.95
Shipping$7.95
plus sales tax for delivery to New Jersey
Go to shop Buy with 2.5 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Juicy Couture Oui Perfumania.com Juicy Couture Oui · Eau de Parfum · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $84.95Total price · $0.85 per ml
Price$84.95
Shipping$0.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Juicy Couture Oui The Fragrance Outlet Juicy Couture Oui · Eau de Parfum · 100 ml (3.4 oz) Shipping from the United States $111.00Total price · $1.11 per ml
Price$111.00
Shipping$0.00
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Everything about Juicy Couture Oui+

Price & buying

How much is Juicy Couture Oui 100 ml (3.4 oz) to the United States?+
From $40.90 total price at FragranceShop.com today. Breakdown: Price $32.95 + Shipping $7.95 = $40.90. We compared 3 offers (as of 30.09.2026).
Where is Juicy Couture Oui 100 ml (3.4 oz) cheapest?+
At FragranceShop.com for $40.90. The most expensive offer is $111.00, so you save $70.09 or 63.2 % (calculation: ($111.00 − $40.90) / $111.00, as of 30.09.2026).
Do I get cashback when buying Juicy Couture Oui 100 ml (3.4 oz)?+
Yes, via Coin7 you get 2.5 % cashback at FragranceShop.com. At the current price of $32.95 that is approx. $0.83. Cashback is not deducted in the total, it is credited after your purchase.

International

In how many countries does perfumeprices compare Juicy Couture Oui 100 ml (3.4 oz)?+
In 7 countries with delivery, each calculated with shipping and import charges for that country.

Fragrance

Which sizes of Juicy Couture Oui are there?+
Sizes: 100 ml (3.4 oz). Concentrations: Eau de Parfum.

Shop & shipping

Which shops deliver Juicy Couture Oui 100 ml (3.4 oz) to the United States?+
FragranceShop.com (United States), Perfumania.com (United States), The Fragrance Outlet (United States).
How much is shipping to the United States?+
FragranceShop.com: $7.95, free from $50.00; Perfumania.com: $6.95, free from $59.00; The Fragrance Outlet: $7.51, free from $50.00 (as of 30.09.2026).
When were the prices for Juicy Couture Oui 100 ml (3.4 oz) last checked?+
Last on 30.09.2026 at 12:42 pm when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example FragranceShop.com: Price $32.95 + Shipping $7.95 = $40.90.
Best price$40.90
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.