PE
Perfumania.com
Juliette has a Gun Not a Perfume · Eau de Parfum · 100 ml (3.4 oz)
Shipping from the United States
$109.95Total price · $1.10 per ml
Home › Herren › Juliette has a Gun › Not a Perfume
The lowest total price for Juliette has a Gun Not a Perfume 100 ml (3.4 oz) to the United States is $109.95 at Perfumania.com today (as of 30.09.2026).
All offers
Total price including shipping to the United States.
PE
Perfumania.com
Juliette has a Gun Not a Perfume · Eau de Parfum · 100 ml (3.4 oz)
Shipping from the United States
$109.95Total price · $1.10 per ml
FO
The Fragrance Outlet
Juliette has a Gun Not a Perfume · Eau de Parfum · 100 ml (3.4 oz)
Shipping from the United States
$144.99Total price · $1.45 per ml
About Juliette has a Gun Not a Perfume
Woody amber yet fresh in feel is how the data describes Not a Perfume, marked for women. As an Eau de Parfum it holds more fragrance oil than an Eau de Toilette, giving it staying power on the skin even though the character itself reads as fresh rather than heavy. It is sold in 30, 50 and 100 ml.
With a minimalist fragrance like this, the label rarely tells the full story, which makes the plain price per millilitre comparison all the more useful.