perfumeprices

Home › Kilian › Good Girl Gone Bad

Kilian Good Girl Gone Bad 50 ml

Kilian

Good Girl Gone Bad

Eau de Parfum

Concentration
Size

All offers

Total price delivered to the United States, with customs and import tax calculated under the official rules for shops abroad.

Best price
Kilian Good Girl Gone Bad Perfumania Kilian Good Girl Gone Bad · Eau de Parfum · 50 ml (1.7 oz) Shipping from the United States $249.95Total price · $5.00 per ml
Price$249.95
Shipping$0.00
Total$249.95
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Kilian Good Girl Gone Bad The Fragrance Outlet Kilian Good Girl Gone Bad · Eau de Parfum · 50 ml (1.7 oz) Shipping from the United States $249.99Total price · $5.00 per ml
Price$249.99
Shipping$0.00
Total$249.99
Go to shop Buy with 2 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

Kilian Good Girl Gone Bad eCosmetics Kilian Good Girl Gone Bad · Eau de Parfum · 50 ml (1.7 oz) Shipping from the United States $281.85Total price · $5.64 per ml
Price$281.85
Shipping$0.00
Alaska/Hawaii/Puerto Rico/Postfach/APO-FPO: Pauschale 9,95 USD ohne Gratisgrenze (laut Shop)
Total$281.85
Go to shop Buy with 4 % cashback on to Coin7 sign up →

After signing up you go straight to the shop. Please do not come back through us to the shop afterwards, or the cashback will not be tracked.

The lowest total price for Kilian Good Girl Gone Bad 50 ml (1.7 oz) to the United States is $249.95 at Perfumania today (as of 01.10.2026).

Answers at a glance

Where is Kilian Good Girl Gone Bad 50 ml (1.7 oz) cheapest to the United States? Delivered by Perfumania for $249.95 total (as of 01.10.2026).

Is there a voucher or cashback for Kilian Good Girl Gone Bad 50 ml (1.7 oz)? Yes, 2 % cashback via Coin7 at Perfumania.

Everything about Kilian Good Girl Gone Bad+

Price & buying

Where is Kilian Good Girl Gone Bad 50 ml (1.7 oz) cheapest to the United States?+
Delivered by Perfumania for $249.95 total (as of 01.10.2026).
How much is Kilian Good Girl Gone Bad 50 ml (1.7 oz) to the United States?+
From $249.95 total price at Perfumania today. Breakdown: Price $249.95 + Shipping $0.00 = $249.95. We compared 3 offers (as of 01.10.2026).
Is there a voucher or cashback for Kilian Good Girl Gone Bad 50 ml (1.7 oz)?+
Yes, 2 % cashback via Coin7 at Perfumania.

Fragrance

Which sizes of Kilian Good Girl Gone Bad are there?+
Sizes: 50 ml (1.7 oz). Concentrations: Eau de Parfum.

Shop & shipping

Which shops deliver Kilian Good Girl Gone Bad 50 ml (1.7 oz) to the United States?+
Perfumania (United States), The Fragrance Outlet (United States), eCosmetics (United States).
How much is shipping to the United States?+
Perfumania: $6.95, free from $59.00; The Fragrance Outlet: $7.50, free from $50.00; eCosmetics: $6.95, free from $49.00 (as of 01.10.2026).
When were the prices for Kilian Good Girl Gone Bad 50 ml (1.7 oz) last checked?+
Last on 01.10.2026 at 9:57 pm when syncing with the shops. Prices can change at any time after that, the price in the shop is binding.
How does perfumeprices calculate the total price?+
Shop price plus shipping to the United States, for shops from another customs area plus duty and import tax, minus a voucher only when it surely applies. Example Perfumania: Price $249.95 + Shipping $0.00 = $249.95.
Best price$249.95
Go to shop

Choose your country

The country sets shipping costs, the total price and the page language.